Salvador Dalí - Bez názvu

Litografie, 72x50 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Dalí. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 102 cm

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

109187. Bez názvu
Dražba ukončena:14.01.2024 21:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč