Salvador Dali

47920. Busta Michelangela

popis: Tisk 71/350, 48x33 cm. Signováno vpravo dole tužkou Dalí. Rám, sklo.

Pozn.: Značeno slepotiskovým razítkem Dalart N.V.

zbývá: 35 dnů, 5 hodin

konec dražby: 16.09.2020 19:56:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 300 Kč