Tisk 71/350, 48x33 cm. Signováno vpravo dole tužkou Dalí. Rám, sklo. Pozn.: Značeno slepotiskovým razítkem Dalart N.V.
o autorovi: 1904 - 1989 Španělský malíř a sochař.