Salvador Dalí - Dante

Litografie, 40x27 cm, signováno vpravo dole v tisku Dalí, rám, zaskleno.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

11758. Dante
Dražba ukončena:28.06.2017 20:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč