Salvador Dalí - Dívky v krajině

Litografie, 47x35 cm, signováno vpravo dole v tisku Dalí, rám, zaskleno.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

11796. Dívky v krajině
Dražba ukončena:28.06.2017 21:23:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:30 000 Kč