Salvador Dalí - Don Quijote - Zlatý věk

Litografie, 46x64 cm, signováno vpravo dole tužkou Dalí, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Ruční číslování. Reference: Albert Field - Oficiální katalog grafického díla Salvadora Dalí 1957 - 1B.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

15000. Don Quijote - Zlatý věk
Dražba ukončena:30.11.2017 22:05:48
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:25 000 Kč