Salvador Dalí - Horáciova chiméra (antický motiv)

Litografie. 40x30cm. Signováno vpravo dole tužkou Dalí. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Autorský tisk E.A.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

Salvador Dalí
39827. Horáciova chiméra (antický motiv)
Dražba ukončena:29.01.2020 20:22:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč