Salvador Dalí - Hořící žirafa

Litografie, 44x34 cm, signováno vpravo dole v kameni Dali, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

9891. Hořící žirafa
Dražba ukončena:26.04.2017 19:44:48
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:46 000 Kč