Salvador Dalí

9891. Hořící žirafa

popis: Litografie, 44x34 cm, signováno vpravo dole v kameni Dali, rám, pasparta, zaskleno.

dražba ukončena: 26.04.2017 19:44:48

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 46 000 Kč