Salvador Dalí - Hořící žirafa

Litografie, 41x38 cm, signováno vpravo dole v kameni Dali, volný list.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

10769. Hořící žirafa
Dražba ukončena:01.06.2017 19:44:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč