Salvador Dalí - Jednorožec

Litografie, 48x35 cm. Nesignováno (S. Dalí). Volný list.

Pozn.: Příležitostný tisk Muzea ve Figueras.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

Salvador Dalí
16750. Jednorožec
Dražba ukončena:28.02.2018 21:49:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 28.02.2018 21:43:20 3685
500 Kč 28.02.2018 14:36:59 3675