Salvador Dalí - Le Comte Duc d´Orleans

Litografie, 71x47 cm, signováno vpravo dole 2x tužkou i v kameni Dalí, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

11920. Le Comte Duc d´Orleans
Dražba ukončena:29.06.2017 18:52:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:19 000 Kč