Litografie na japonském papíře, 75x53 cm. Signováno vpravo dole tužkou Dali, číslováno tužkou 29/50. Volný list.
Pozn.: Dílo pochází ze souboru Les Songes Drolatiques de Pantagruel vydaného roku 1973.
o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.