Pozn.: M. Vzadu razítko Johnson & Johnson Art, New York 1984. Výtisk 616/1800.
Litografie, 27x19 cm. Nesignováno. Vzadu razítko Johnson & Johnson Art, New York 1984. Výtisk 616/1800. Volný list.
o autorovi: 1904 - 1989 Španělský malíř a sochař.