Salvador Dalí - Náměstí sv. Marka v Benátkách

Litografie, 118/300, 58x78 cm. Signováno vpravo dole tužkou Dalí. Rám, sklo.

Pozn.: Doba vzniku 80. léta 20. století.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

Salvador Dalí
68215. Náměstí sv. Marka v Benátkách
Dražba ukončena:11.11.2021 20:43:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:14 000 Kč