Salvador Dalí

41614. Rytíř z karetní serie Tarot

popis: Litografie EA, 47x34 cm. Signováno vpravo dole tužkou Dalí. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 11.03.2020 21:42:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 8 000 Kč