Salvador Dalí - Šalamounova píseň písní

Litografie, 40x25 cm. Signováno vpravo dole tužkou Dalí. Ručně zdobeno zlatým prachem. Rám, sklo.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

17146. Šalamounova píseň písní
Dražba ukončena:28.03.2018 18:29:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:19 000 Kč