Salvador Dalí - Žena s labutí

Litografie, 44x33 cm, signováno vpravo dole v tisku Dalí, rám, zaskleno.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

10551. Žena s labutí
Dražba ukončena:31.05.2017 20:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč