Litografie, 92x63 cm. Signováno vpravo dole v tisku Dalí. Rám, pasparta, sklo. Slepotiskové razítko vydavatele díla Mourlot Paris. Limitovaná edice 230/295.
Pozn.: Mimo tiskovou plochu při okrajích poškozeno.
o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.