Salvador Dalí - Zjevení Afrodity

Litografie, 92x63 cm. Signováno vpravo dole v tisku Dalí. Rám, pasparta, sklo. Slepotiskové razítko vydavatele díla Mourlot Paris. Limitovaná edice 230/295.

Pozn.: Mimo tiskovou plochu při okrajích poškozeno.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

Salvador Dalí
58069. Zjevení Afrodity
Dražba ukončena:14.04.2021 20:25:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč