Salvador Dalí - Grande Masturbator

Litografie, 29x42 cm. 8/300. Signováno vpravo dolev tisku Dalí. Volný list.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

Salvador Dalí
35913. Grande Masturbator
Dražba ukončena:16.10.2019 21:50:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč