Obecný kov, dřevo, 238 cm, Neznačeno.
Stav: Mírně poškozeno.
Pozn.: Jari je tradiční japonská zbraň v podobě kopí. V tomto případě se jedná o Sankaku jari jenž se vyznačuje trojůhelníkovým průřezem čepele. Toto konkrétní kopí má navíc postranní háky určené k zachytávání protivníku a jejich strhávání na zem čímž vzhledově připomíná Magari jari ovšem háky jsou v tomto případě tupé.
Nejdelší strana: 238 cm