Karel Schauer - Mezi rozkvetlými stromy na kopečku za chalupou

Olej na kartonu, 50x70 cm, rám, zaskleno, signováno vpravo dole.

Pozn.: Rám popraskaný, praskliny přetřeny.

780. Mezi rozkvetlými stromy na kopečku za chalupou
Dražba ukončena:27.11.2013 22:11:39
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč