Karel Schauer - Vesnická chalupa v letní krajině

Olej na kartonu, 50x68 cm, rám, zaskleno, signováno vpravo dole.

781. Vesnická chalupa v letní krajině
Dražba ukončena:27.11.2013 21:54:24
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:4 800 Kč