Alois Schneiderka - Zátiší s rakem

Olej na překližce, 21x30 cm, rám, signováno vpravo dole.

764. Zátiší s rakem
Dražba ukončena:27.11.2013 22:08:59
Vyvolávací cena:8 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč