Viktor Seifert - Trosky v zimě

Kombinovaná technika, 24x32 cm, signováno vlevo doe, datováno 1940, sklo, rám.

Pozn.: Rám místy poškozen.

1017. Trosky v zimě
Dražba ukončena:26.03.2014 20:31:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:1 100 Kč