Sergej Kulina

56030. Hlava

popis: Olej na plátně, 28x26 cm. Signováno vlevo dole Kulina. Nerámováno.

o autorovi: Narozen roku 1958.
Původem estonský akademický malíř, který v současné době žije a tvoří v Kunštátě na Moravě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

dražba ukončena: 24.02.2021 19:25:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 8 000 Kč