Jaroslav Šetelík - Pražské panoráma

Olej na plátně, 65x75 cm, signováno vpravo dole, rám, zaskleno.

Pozn.: Sklo prasklé.

1058. Pražské panoráma
Dražba ukončena:26.03.2014 21:14:51
Vyvolávací cena:12 000 Kč
vydraženo za:35 000 Kč