Viktorie Chaloupková

45393. Akt

popis: Olej na sololitu, 60x50 cm. Signováno vlevo dole Chaloupková. Rámováno.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

dražba ukončena: 28.05.2020 20:44:30

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 5 500 Kč