Olej na plátně, 81x60 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.
Pozn.: Dílo středoevropského autora z konce 19. století.
Nejdelší strana: 98 cm