signatura  nečitelná - Květinové zátiší

Olej na plátně, 81x60 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

Pozn.: Dílo středoevropského autora z konce 19. století.

Nejdelší strana: 98 cm

signatura nečitelná
75730. Květinové zátiší
Dražba ukončena:27.04.2022 20:18:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč