signatura  nečitelná - Noční návrat

Kombinovaná technika, 25x35 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 46 cm

signatura nečitelná
83635. Noční návrat
Dražba ukončena:11.09.2022 20:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč