signatura  nečitelná - Pasačka v podhůří

Olej na plátně, 73x99 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
61672. Pasačka v podhůří
Dražba ukončena:27.06.2021 21:40:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč