signatura  nečitelná - Předjaří na Vysočině

Olej na kartonu. 35x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
41056. Předjaří na Vysočině
Dražba ukončena:27.02.2020 20:20:41
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:10 000 Kč