signatura  nečitelná - Zasněžená cesta

Olej na kartonu, 20x50 cm, signováno vlevo dole nečitelně, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

signatura nečitelná
8096. Zasněžená cesta
Dražba ukončena:22.02.2017 20:08:34
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 500 Kč