Bohumír Dvorský

5608. Kytice

popis: Olej na sololitu, 80x60 cm, signováno vlevo dole, rám.

1902, Paskov na Moravě

dražba ukončena: 29.09.2016 20:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 60 000 Kč