Rudolf Kremlička - Cesta okolo rybníka

Kresba, 26x34 cm. Signováno vpravo dole R. Kremlička 1927. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1932

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 400 000 Kč

44365. Cesta okolo rybníka
Dražba ukončena:13.05.2020 19:21:40
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 500 Kč