Augustin Mervart - Chata v krajině

Akvarel, 20x30 cm. Signatura vpravo dole. Rám, pasparta.

Pozn.:Rám mírně poškozen. Pasparta polita.

o autorovi: 1889 - 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 210 000 Kč

36844. Chata v krajině
Dražba ukončena:31.10.2019 22:25:37
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 300 Kč