signatura nečitelná - Dívka v modrém šátku

Olej na plátně, 42x31 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 55 cm

signatura nečitelná
85463. Dívka v modrém šátku
Dražba ukončena:16.10.2022 21:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč