Zdena Höhmová - Kompozice I.

Kombinovaná technika, 65x56 cm. Signováno dole uprostřed Höhmová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 69 cm

o autorovi: 1955

82596. Kompozice I.
Dražba ukončena:01.09.2022 21:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč