signatura nečitelná - Kompozice s vejcem

Olej na plátně, 34x34 cm. Signováno vpravo dole nečitelně, datováno 1967. Rámováno.

signatura nečitelná
49170. Kompozice s vejcem
Dražba ukončena:30.09.2020 21:02:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:10 000 Kč