signatura nečitelná

49170. Kompozice s vejcem

popis: Olej na plátně, 34x34 cm. Signováno vpravo dole nečitelně, datováno 1967. Rámováno.

dražba ukončena: 30.09.2020 21:02:51

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 10 000 Kč