signatura nečitelná - Loďky v přístavu

Olej na plátně, 60x70 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

signatura nečitelná
40161. Loďky v přístavu
Dražba ukončena:30.01.2020 21:54:03
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:8 000 Kč