signatura nečitelná - Mariánské lázně

Olej na plátně fixováném na kartonu, 40x38 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Datováno 1935 Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

Nejdelší strana: 48 cm

signatura nečitelná
82805. Mariánské lázně
Dražba ukončena:14.08.2022 20:30:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč