signatura nečitelná - Párové obrazy Jaro a Podzim

2x olej na dřevě, 2x 19x25 cm. Signováno nečitelně, datováno 1903. Rámováno.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

signatura nečitelná
112418. Párové obrazy Jaro a Podzim
Dražba ukončena:03.03.2024 21:08:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč