signatura nečitelná - Rozmluva na ulici

Olej na desce, 35x27 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Vzadu neautorský štítek.

signatura nečitelná
56028. Rozmluva na ulici
Dražba ukončena:24.02.2021 19:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:28 000 Kč