signatura nečitelná

56028. Rozmluva na ulici

popis: Olej na desce, 35x27 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Vzadu neautorský štítek.

dražba ukončena: 24.02.2021 19:52:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 28 000 Kč