signatura nečitelná

36493. Snopy

popis: Olej na plátně fixovaná na kartonu, 24x35 cm. Signatura vlevo dole nečitelná. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

zbývá: 13 dnů, 20 hodin

konec dražby: 30.10.2019 19:49:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč

700 Kč 12.10.2019 18:53:12 1011