signatura nečitelná

36493. Snopy

popis: Olej na plátně fixovaná na kartonu, 24x35 cm. Signatura vlevo dole nečitelná. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

dražba ukončena: 30.10.2019 19:49:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč