signatura nečitelná - Stádo jaků

Olej na plátně, 50x62 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

signatura nečitelná
45469. Stádo jaků
Dražba ukončena:28.05.2020 22:01:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč