signatura nečitelná

45469. Stádo jaků

popis: Olej na plátně, 50x62 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 28.05.2020 22:01:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 11 000 Kč