kvalitní český malíř 2. pol. 19. stol. - U chalupy

Olej na plátně, 22x30 cm. Signováno vlevo dole. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

kvalitní český malíř 2. pol. 19. stol.
49279. U chalupy
Dražba ukončena:30.09.2020 22:33:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:15 000 Kč