signatura nečitelná - Zasněžený klášter

Olej na plátně, 57x70 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 75 cm

signatura nečitelná
90255. Zasněžený klášter
Dražba ukončena:19.02.2023 20:22:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč