signatura nečitelná - Ze Slovácka

Olej na kartonu, 22x59 cm. Signováno vpravo nahoře nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
49472. Ze Slovácka
Dražba ukončena:01.10.2020 22:47:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč