signatura nečitelná - Zeleninové zátiší

Olej na plátně, 60x81 cm. Signováno vpravo nahoře nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
45491. Zeleninové zátiší
Dražba ukončena:28.05.2020 22:59:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč