signatura nečitelná - Zimní procházka

Olej na kartonu, 18x21 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
48752. Zimní procházka
Dražba ukončena:27.08.2020 21:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:17 000 Kč