signováno G. Max - Dívka s dopisem

Olej na kartonu, 34x25 cm. Signováno vpravo nahoře G. Max. Rámováno.

Pozn.: Rám poškozen.

signováno G. Max
55523. Dívka s dopisem
Dražba ukončena:28.01.2021 21:59:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč