signováno I. Šiškin - Lesní potok

Olej na kartonu, 50x36 cm. Signováno vpravo dole azbukou I. Šiškin. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 67 cm

111192. Lesní potok
Dražba ukončena:04.02.2024 20:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč